מעבדת סביבה

מעבדת סביבה לבדיקות סביבה

במעבדת הסביבה לבדיקות סביבה של קירור הצפון ורטמן תעשיות תוכלו למצוא מגוון רחב של תאי טמפרטורה לבדיקות סביבה של חברת THERMOTRON אשר נותנים מענה לרוב הדרישות הקיימות בעולם, רוב תאי הטמפרטורה לבדיקות סביבה שלנו מצויידים בבקרים מהמתקדמים בעולם אשר יודעים לאגור נתונים בזמן אמת וניתנים לשליטה מרחוק ע"י מחשב שגם אוגר את הנתונים. 

יתרונות מעבדת סביבה של ורטמן תעשיות 

אחד הייתרונות הגדולים ביותר של מעבדת סביבה של ורטמן תעשיות היא הדינמיות שלנו בכך שיש לנו עשרות תאי טמפרטורה לבדיקות סביבה מ 1.2cf עד 400cf בקצבי שינויי מ 0.1°C/min עד 60°C/min ובכך במעבדת הסביבה לבדיקות סביבה של ורטמן תעשיות נוכל לספק ללקוח את השירות הזול והמתאים ביותר לדרישות ומפרטי הלקוח.         
 

 03-9620889        03-9620898

שרותי מעבדת סביבה

 • מחזורי טמפרטורה

  מחזורי טמפרטורה הינו תהליך מחזורי מתמשך בין שתי טמפרטורות קיצוניות. התהליך מתנהל לרב בקצב שינוי טמפרטורה מהיר. תהליך זה מהווה בדיקת אמינות למוצר תחת עומס, וכן מאפשר איבחון כשלים וליקויי ייצור, באמצעות גרימת כשלים הנוצרים בעייפות תרמית. במעבדת הסביבה של ורטמן תעשיות עומדים לרשות הלקוחות מגוון גדול של תאים בגדלים שונים, המסוגלים לבצע קצב שינוי טמפרטורה גבוה/נמוך, אשר יתאימו לכל דרישות ומפרט שיעמיד הלקוח.
 • טמ"פ בשילוב גובה

  ניסוי טמפרטורה בשילוב גובה (תת לחץ) המאפשר הדמיה של תנאי טיסה, עד גובה של 125,000 רגל וטמפרטורה החל מ- 70°C- עד 177°C+. במעבדת סביבה של ורטמן תעשיות ישנם מספר תאי גובה בגדלים שונים, המאפשרים מגוון ניסויים, לרבות בדיקת טמפרטורה, גובה ולחות והכל בהתאמה אישית לדרישות ומפרטי הלקוח.
 • טמ"פ בשילוב לחות

  מחזורי טמפרטורה ולחות הינו תהליך מחזורי מתמשך בין טמפרטורות ולחויות. תהליך זה מהווה בדיקת אמינות למוצר תחת עומס טמפרטורה ולחות, וכן מאפשר הדמיה של התיישנות המוצר. במעבדת הסביבה של ורטמן תעשיות ישנם מגוון רחב של תאי טמפרטורה, בשילוב לחות, החל מתאי טמפרטורה לחות שולחניים ועד לתאים גדולים עם קצב שינוי טמפרטורה גבוה.
 • הלם טרמי

  הלם טרמי זוהי בדיקה אשר נעשית בתא טמפרטורה אשר בנוי משני תאים האחד חם והשני קר ומעלית העוברת בין תא לתא ובכך יוצר למוצר הלם טרמי אשר ניתן לבדוק את עמידות המוצר בתנאים קיצוניים במעבדת הסביבה של ורטמן תעשיות ניתן למצוא מספר תאי הלם טרמי בגדלים שונים עם קצבי התאוששות מהירים ואיטיים ובכך להתאים את עצמנו לדרישות ומפרטי הלקוח.
 • HALT&HASS

  HALT&HASS זוהי בדיקה טמפרטורה בקצב שינוי טמפרטורה עד 60°c בשילוב מרעד שוק מחזורי. תהליך ה-HALT&HASS זהו תהליך הבודק את המוצר בעוסים אדירים אשר בד"כ גורמים לכשלים ותקלות במוצר. במעבדת הסביבה של ורטמן תעשיות יש לנו ארבעה תאי HALT&HASS מתא קטן של 8cuf עד לתא 70cuf בכך נוכל לתת ללקוח את הפטרון המתאים והזול ביותר בהתאם לצרכיו של הלקוח.
 • הרעדה

  ניסוי זה מדמה מצבים שהמוצר יעבור כגון טיסה במטוס, נסיעה ברכב, נסיעה במשעית או נסיעה ברכב שטח ובכך למנוע תקלות בשטח אצל הלקוח. במעבדת הסביבה של ורטמן תעשיות קיימים שני מרעדים אחד 2000lb והשני 11000lb אשר יתנו מענה לכל ניסויי ה Mil-Std שזהו אחד הסטנדרטים הנפוצים ביותר או ע"פ דרישת לקוח